Co ještě dělám?

Šiju barefoot botky
Šiju barefoot botky

Anglické slovo "barefoot" znamená v překladu "bosý" nebo "naboso". Z tohoto výrazu vznikl český název "bosé boty, bosochodky" neboli "barefoot obuv".

Je to obuv napodobující chůzi naboso, která je pro člověka nejpřirozenější. Zároveň však chrání chodidlo před mechanickým poškozením (zraněním ostrými předměty) a proti vlivům počasí a nečistotám na ulicích. V barefoot botách můžete díky tenké a ohebné podrážce, která se přizpůsobuje chodidlu, maximálně vnímat informace o povrchu, na kterém se pohybujete. Je to výborná relaxace vnímat rozmanitost povrchu. Poskytují volnost prstům a umožňují zapojit veškeré svaly, šlachy i kosti chodidel stejně jako při chůzi naboso. Chodidla v barefoot botách neustále přirozeně pracují a mohou se optimálně vyvíjet. Můžete v nich chodit jak v lese, tak i ve městě. Ale tam ta chůze po betonu není tak komfortní, proto dávám do barefoot tenisek i změkčující vyndavací stélku - ta je vhodná i když je venku chladno.

Barefoot boty narozdíl od bežných bot se často šijí na míru, což znamená, že se maximálně přizpůsobí tvaru Vašeho chodidla. Ale lze je také koupit také ve specializovaných obchodech a e-shopech.

Šiju a tvořím pro panenky
Šiju a tvořím pro panenky

Asi to vypadá, že se hodně nudím, ale nešiju a nedělám všechno najednou :-). V každém případě bych potřebovala někdy natahovací dny. Naše třetí dítko je holčička milující panenky, tak se také šije na panenky.

A protože máme ty holčiny dvě a ta starší milovala Barbie, které pak zdědila nejmenší dcera, tak jsme ještě vyráběli a vyrábíme, aby jsme udělali rodině Barbie komfortnější život :-).

Jednorázový úklid
Jednorázový úklid

Abych toho náhodou neměla málo :-), tak jsem ještě po narození syna, při rodičovské dovolené začala úklízet. Mám ráda pořádek, tak jsem si řekla proč ne. Člověk si u toho vyčistí hlavu a ještě si vydělá nějakou korunu :-).

Tak příležitostně pomůžu někomu s větším úklidem po stavbě nebo třeba v předvánočním čase.

Administrativní služby
Administrativní služby

Mnoho podnikatelů nebo menších firem tráví zbytečně moc času prací, kterou za ně může udělat někdo jiný. Připravují se o čas, který mohou věnovat rozvoji své firmy a mnohem důležitějším činnostem, které na ně přitom čekají. Proto začínají předávat tuto práci on-line asistentkám, s občasnou docházkou do firmy nebo i bez docházení. Takto si mohou mít svého "zaměstnance" i menší firmy, které si jinak nemohou vlastního dovolit. Online asistentky jsou placené jen za určité hodiny práce, nemají měsíční výdělek, jako běžní zaměstnanci firem (pokud tak není dáno smlouvou pochopitelně).

A jaká by měla tato on-line asistentka být a co by měla umět? Určitě musí být dobrý a trpělivý, diplomatický organizátor, už proto, že má na starost často několik firem nebo živnostníků. Píše zprávy, reporty, přijímá objednávky, spravuje e-shopy nebo domlouvá schůzky, píše články na blogy, připravuje podklady pro účetní, prostě vše, co se svým klientem dohodne a to buď jednorázově nebo pravidelně.

Proč on-line?

V každém případě z důvodu větší flexibility. A být si sama šéfem a zároveň pravou rukou někomu jinému. Mám ráda mít vše uspořádané, v pořádku, jsem svůj přísný šéf :-).

Ovládám ale také německý a anglický jazyk slovem i písmem. Mám dlouholeté zkušenosti jako obchodní referentka, tak mohu nabídnou i tyto zkušenosti přímo z praxe. Jsem aktivní řidička a a naučím se vždy vše potřebné z oboru klienta.
© 2021 Martina Šebová
Malé Valy 220, Nymburk
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!